Імпрегнат, бейц, лакобейц - все це засоби для покриття та захисту деревини. Яка між ними різниця та їх властивості при використанні. Але для пересічного покупця дані назви є доволі дивними та незнайомими. Саме тому пропонуємо поставити всі крапки над "і".

Отож, імпрегнат - це засіб для просочування деревини з метою її захисту від шкідливих атмосферних впливів та біологічних чинників ( грибків, плісняви та ін.). Імпрегнати добре підкреслюють фактуру деревини завдяки тому, що проникають у її глиб. Імпрегнати підходять як для внутрішнього застосування, так і зовнішнього. Імпрегнати по особливому підкреслюють красу натуральної деревини.

Бейц - фарбує незахищену деревину, підкреслюючи її структуру. Вони не поглинаються деревом та не утворюють плівки на його поверхні. Деревину, пофарбовану бейцом рекомендовано додатково покрити безбарвним лаком.

Лакобейц - власне, із назви зрозуміло, що це засіб, який поєднує у собі і бейц, і лак. Створює лакові покриття, які підкреслюють усі шари деревини. Може застосовуватися як всередині приміщень, так і назовні, оскільки є стійким до атмосферних умов ( дощу, снігу, УФ-випромінювання). Крім того, лакобейц застосовується у випадку, якщо потрібна стійкість до стирання, подряпин та інших механічних впливів. На лакобейци виробник надає 6-ти річну гарантію ефективного захисту.

Усі три засоби захисту деревини представлені у широкій кольоровій гамі: від вибіленого дуба до сірого антрацита. Ціна на Імпрегнат, бейц, лакобейц в Україні на сьогодні дещо відрізняється в залежності від виробника. Лакофарбова продукція Vidaron є на сьогодні лідером на ринку в Україні у співвідношенні ціна/якість.