МІНЕРАЛЬНІ ПЛИТИ ТМ SWEETONDALE

Мінераловатні плити з кам'яної вати є важливим елементом сучасних будівельних конструкцій, які поєднують у собі високу тепло- та звукоізоляцію з негорючими властивостями.

 Сьогодні розглянемо один з найпопулярніших брендів - ТМ SWEETONDALE, який випускає негорючі, гідрофобізовані плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи.

Торгова марка SWEETONDALE пропонує широкий вибір матеріалів, які відомі своєю якістю та надійністю. Давайте розглянемо основні характеристики і сфери використання п'яти різновидів мінераловатних плит SWEETONDALE:

РОКЛАЙТ - негорючі, гідрофобізовані тепло-звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Використовують як тепло-звукоізоляція горизонтальних, похилих і вертикальних конструкцій у котеджному та малоповерховому будівництві.

ТЕХНОЛАЙТ- вогнестійкі гідрофобізовані тепло-звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі базальтової групи гірських порід. Сфера використання: тепло-звукоізоляція будівельних конструкцій, мансарди, горищні перекриття, підлоги та каркасні перегородки.

ТЕХНОФАС- негорючі плити з мінеральної вати на основі базальтової групи гірських порід, оброблені гідрофобним складом для підвищення водовідштовхувальних властивостей. Використовують для теплозвукоізоляції в системах зовнішнього утеплення стін з захисно-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.

ТЕХНОФАС ЕФЕКТ- тепло-звукоізоляційні плити з мінеральної вати, виготовлені з базальтової групи гірських порід, що мають високий рівень вогнестійкості та гідрофобізації.. Використовують як теплозвукоізоляцію в системах зовнішнього утеплення стін з захисно-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.

ТЕХНОАКУСТИК-негорючі, гідрофобізовані звукопоглинальні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи з високими звукопоглинальними властивостями. Використовуються в звукопоглинальних конструкціях каркасно-обшивних перегородок і облицювань, для утеплення підвісної стелі та перекриття без навантаження на ізоляційний матеріал.

Ці матеріали не лише забезпечують ефективну і довговічну тепло- та звукоізоляцію, але й відповідають вимогам пожежної безпеки та екологічного комфорту, що робить їх важливими компонентами будівельних проектів сучасності. Торгова марка SWEETONDALE забезпечує додаткову гарантію якості та надійності цих матеріалів у будівництві.