ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПЕРЕВІРЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Графік роботи:

Будні: 8:15–18:00

Сб: 8:15–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог товарів
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

БУДІВЕЛЬНІ СУМІШІ • Клеї для теплоізоляції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Клей для теплоізоляції. Саме від того наскільки якісним буде утеплювач та як він буде встановлений залежить ефективність всієї системи утеплення. На сьогоднішній день найпопулярнішим способом кріплення утеплювача є нанесення спеціальних клеїв. У такому випадку важливу роль відіграє матеріал, а точніше якісні показники клею та тип кріплень, які використовує майстер.

Дуже зручно, що утепляти будинок за допомогою клеєвих сумішей можна навіть у вологу та вітряну погоду. Перевага кріплення клеєм у тому, що за допомогою нього можна закріпити утеплювач без переміщень і таким чином, що повітря під утеплювач не потрапить. Саме тому це збільшує ефективність утеплення. На кожен вид утеплювача призначений окремий клей. Так, є клей для пінопласту і окремо для мінеральної вати. Для пінопласту є різновиди: клейова суміш, штукатурно-клейова суміш та поліуретановий клей. Для мінеральної вати це спеціальні суміші які використовуються для паропроникних матеріалів, бо ж якщо взяти інший клей, то можливе накопичення вологи в утеплювачі, а від цього втрачається її теплоізоляційні властивості.

Але прогрес не стоїть на місці, тому зараз вже  є клейові суміші, - комбіновані, які мають властивості  обох вищеописаних типів. Також важливо знати,  яку поверхню потрібно буде утеплити, так як для бетону потрібно використовувати клей з додаванням компонента який при застиганні твердне, а для дерева такий компонент, який збільшує еластичність.

Загалом клейові суміші для теплоізоляції досить пластичні — їх дуже зручно наносити,  вони мають властивість  досить швидко застигати завдяки чому монтаж теплоізоляції виконується  швидко. Ще одною з переваг таких клеїв - серед них є такі, які не бояться низьких температур і їх можна використовувати навіть до -10 градусів. Таким клеєм можна також вирівнювати площини, які ми плануємо утеплити, потрібно просто збільшити товщину шару, що наноситься. Загалом, якщо ви ще  маєте сумніви який клей найбільше підійде у вашому випадку, то звертайтесь до менеджерів наших магазинів “БеркутБуд”, вони допоможуть Вам правильно підібрати клей для теплоізоляції.

Вгору