ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПЕРЕВІРЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Графік роботи:

Будні: 8:15–18:00

Сб: 8:15–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог товарів
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

МЕТАЛОПРОКАТ • Двотаврова балка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Балка двотаврова - це універсальний вид металопрокату, що майже немає недоліків. Завдячуючи своїй Н-подібній формі, балка має можливість витримувати великі навантаження, що розподіляються рівномірно по усій конструкції. Основне завдання балки — це отримання зовнішніх навантажень та передача їх на опори. Балка металева - це один з різновидів металопрокату, що дозволяє будувати найрізноманітніші промислові та житлові конструкції будь-якої висоти та легкі каркаси з гарними показниками жорсткості, міцності та надійності. Завдячуючи чудовим фізичним властивостям, балку вважають одним з найважливіших елементів будівництва різноманітних житлових і промислових конструкцій.

З універсальним  Н-подібним (двотавровим) профілем можна зводити відносно легкі каркаси будівель з будь-якою висотою. Завдяки тому, що навантаження розподіляються по конструкції рівномірно, стало можливим будівництво хмарочосів різної висоти з використанням балки. Розташовують балку в конструкції найчастіше під нахилом або горизонтально. Балка - це одна з найпоширеніших конструкцій, що використовує несучі елементи в перекритті та покрівлі найрізноманітніших споруд і будівель, естакад, робочих майданчиків, галерей, у мостах тощо.

Двотаврові балки використовують і при невеликих навантаженнях, як наприклад, прогони, так і при значних навантаженнях, таких як підкранові балки, балки мостів, тощо. Балку використовують найчастіше при будівництві житлових та промислових будинків. Використовуючи балку, будівельники забезпечують довговічність та стійкість спорудам, адже балка дає можливість рівномірно розподіляти навантаження по всій довжині та зменшити навантаження на несучі конструкції.

Балки сталеві підходять для використання у вигляді системи перехресних балок, так званих балкових кліток. Ще таврові балки використовують у вигляді окремих несучих конструкцій, таких як підкранові шляхи. На сайті ТК БеркутБуд ви знайдете широкий асортимент балок, які ми зможемо вам доставити безпосередньо на ваш будівельний об’єкт. Також ми можемо порізати двотаврову балку на необхідні розміри. Телефонуйте за номером, вказаним на сайті ТК БеркутБуд. Та наші експерти нададуть вам вичерпну консультацію.

Вгору