ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПЕРЕВІРЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Графік роботи:

Будні: 8:15–18:00

Сб: 8:15–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог товарів
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

• СТІНОВІ МАТЕРІАЛИ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Практично, кожен третій запит щодо будівельних матеріалів у наших магазинах стосується стінових матеріалів, запитують "яка ціна на газоблоки, цеглу, керамічні блоки тощо". Воно і не дивно, адже це базовий матеріал у будівництві та оздобленні фасадів. У нашому асортименті є як традиційна керамічна цегла (звичайна, подвійна), так і більш сучасні керамічні блоки та газоблоки. Кожен з цих матеріалів має свої переваги та недоліки. На сьогодні все менше  покупців цікавляться звичайною цеглою, адже вона досить складна в укладанні, потребує додаткового утеплення та великих витрат розчину. Крім того, через невеликі розміри цегли збільшується термін мурування. Проте, беззаперечними перевагами керамічної цегли є її екологічність, міцність та надійність. Потрібно пам’ятати, що оскільки керамічна цегла має велику вагу, вона робить високі навантаження на фундамент.

 

Що стосується керамічних блоків, то вони є великоформатними, завдяки чому пришвидшується темп будівництва. Також керамічні блоки мають хороші теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості. Проте потрібно враховувати, що керамічні блоки як і газоблоки є доволі крихкими у порівнянні з керамічною цеглою. Газоблоки поєднують у собі цілий ряд переваг: високі теплоізоляційні властивості, легкість в обробці (їх просто різати, пиляти), швидкість монтажу, невеликі витрати клею, оскільки блоки мають правильну форму. Одним з мінусів газоблоків є те, що вони не витримують великих навантажень. Тому рекомендується будувати з газоблоків до трьох поверхів (у випадку несучих конструкцій).

 

Якщо ж ви плануєте використовувати газоблоки для заповнення стін при каркасному будівництві, то тут обмежень немає. Найбільш широковживані при зведенні стін газоблоки розміром 610х200х300 мм, де 610 мм — це довжина, 200 мм — висота, 300 мм — товщина. Також газоблоки використовують і для влаштування перегородок. Для цього підходить блок товщиною 100 мм.

Вгору