ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПЕРЕВІРЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Графік роботи:

Будні: 8:15–18:00

Сб: 8:15–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог товарів
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Технічна плівка • Стрейч плівка • Поліетиленова плівка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

До плівки технічної відносять плівку поліетиленову вторинну, плівку первинну та плівку стрейч.

Технічна стрейч-плівка - це стійкий до розривів та механічних пошкоджень пакувальний матеріал, що має здатність розтягуватися до 300% від початкового розміру та повертатися назад. За способом застосування поділяють на стрейч-плівку машинного застосування та стрейч-плівку ручного застосування. Зазвичай, технічну стрейч-плівку використовують для фіксування вантажів на палетах. Але, окрім обгортування палет, технічну стрейч-плівку використовують дуже широко. Наприклад, для запобігання пошкодження при транспортуванні меблів, дзеркал чи інших крихких товарів та для швидкого скріплення предметів між собою замість шпагату. Крім того, обгортання технічною стрейч-плівкою запобігає крадіжкам з уже сформованої палети. Навіть, багаж в аеропортах обгортають стрейч-плівкою, тому що вона дає можливість якісно та швидко запакувати різні види вантажів та товарів, та підходить для різних типів та станів поверхні матеріалів, що запаковуються. Купити стрейч-плівку прозору пакувальну для палет можна в нашому інтернет магазині або мережі наших будівельних магазинів “БеркутБуд”.

Плівка поліетиленова технічна вторинна

Плівка поліетиленова технічна вторинна виготовлена шляхом вторинної переробки відходів поліетилену, товщиною 80-200 мкм, не пропускає світло та пар, а також утримує вологу. Плівка поліетиленова технічна вторинна випускається прозорою та непрозорою. Завдяки своїм характеристикам, таким як вологонепроникність, паронепроникність, стійкість до перепадів температур, стійкість до хімічного середовища, довгий термін служби, еластичність та низька ціна, плівка поліетиленова технічна вторинна широко використовується в торгівлі, рекламі, будівництві, домашньому господарстві, сільському господарстві, промисловості. Для укривання меблів та підлоги плівку поліетиленову технічну вторинну, зазвичай, використовують при ремонтних роботах для їх захисту від пилу та бруду.

Плівка поліетиленова первинна: одношарова плівка та двошарова плівка для парників та теплиць.

Плівка поліетиленова первинна є прозорою та випускається у двох варіантах: одношарова плівка та двошарова плівка. Таку плівку виготовлюють з прозорого первинного поліетилену. Широке застосування плівка поліетиленова первинна знайшла в покритті парників і теплиць, мульчуванні грунту. І,як і плівку поліетиленову технічну вторинну, плівку поліетиленову первинну використовують у якості пакувального матеріалу. Досить часто плівку з поліетилену застосовують і при будівництві, так як нею можна захищати різні конструкції і матеріали від вологи, і ремонті, щоб вкривати підлоги і меблі. Завдяки своїм якісним характеристикам, поліетиленова плівка знаходить застосування як у побуті і господарстві, так і в будівельній галузі.

Якщо вам потрібна технічна плівка, то просто зайдіть на сайт ТК “БеркутБуд”. Широкий вибір плівок дозволить вибрати саме те, що Вам потрібно, а наші менеджери допоможуть визначитися з вибором та швидко оформлять вашу покупку.

Вгору