ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПЕРЕВІРЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Графік роботи:

Будні: 8:15–18:00

Сб: 8:15–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог товарів
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

• ВОДОВІДВЕДЕННЯ ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ДРЕНАЖ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ВОДОВІДВЕДЕННЯ, ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ, ДРЕНАЖ. Ви розпочинаєте будівництво, тоді вам неодмінно потрібно звернутися до нас в ТК “БеркутБуд”. Тут ви знайдете всі необхідні товари для будівництва та ремонту споруди від фундаменту і до покрівлі даху. Фундамент — це основа споруди, і від того яким він буде , залежить і стійкість, і міцність будівлі . Є декілька ключових моментів , які потрібно враховувати під час влаштування фундаменту . Будь-який ґрунт містить вологу, а зайва волога, як правило, завжди негативно впливає на основу будинку. Тому дуже важливим етапом під час будівництва фундаменту є водовідведення та створення дренажної системи на земельній ділянці. Щоб було більш зрозуміло, дренаж- це розгалужена система труб під землею, які виводять за територію ділянки . Зайва волога потрапляє в ці труби через дрібні дірочки та виводиться в спеціальний колодязь.

Дренаж може бути поверхневий або глибинний. Поверхневий - досить простий спосіб, який здійснюється з допомогою різних дощоприймачів  і лотків , що використовується для виведення надлишку вологи після опадів. Глибинний - відведення води здійснюється за допомогою дренажних труб. Велика частина фундаменту знаходиться під землею , тому піддається впливу ґрунтових вод. І щоб запобігти корозії потрібно також зробити його гідроізоляцію. Це відсіче прямий контакт фундаменту з ґрунтом і не допустить проникнення води.

Якщо дренажна система відводить ґрунтові води, то гідроізоляція є чудовим захистом від проникнення вологи в середину приміщення. А, як відомо, вологе середовище сприяє розвитку цвілі та грибка. Це ті явища, з якими ніхто не хоче зіткнутись. Існує 2 види гідроізоляції : вертикальна та горизонтальна. Вертикальна гідроізоляція захищає бічні поверхні від проникнення вологи. У випадку вертикального встановлення забезпечується механічний захист гідроізоляції, та постійне провітрювання стіни і додаткова теплоізоляція підвального приміщення. Встановлювати потрібно шипованою стороною до стіни. Максимальна глибина встановлення 4 м. Горизонтальна гідроізоляція – є одним з найбільш ефективних і недорогих способів ізоляції, що застосовуються на етапі закладки фундаментів будівель. За її допомогою створюється шар, що перешкоджає проникненню вологи всередину тіла фундаменту або стіни. Під час горизонтального встановлення гідроізоляції під бетонною основою разом з гравієм створюється бар’єр з ґрунтом, що слугує захистом від випаровування газів радону та метану. Найбільш оптимальним варіантом вважається використання комбінованих технологій — горизонтально-вертикальної .

Для гідроізоляції фундаменту пропонуємо обрати “Гідроізоляція для фундамента Террапластплюс L8 2х20 м “ . Цей та інший матеріал для гідроізоляції та дренажної системи можете знайти у нас на сайті у Розділі “Водовідведення, гідроізоляція, дренаж” Більш детальну інформацію вам нададуть наші менеджери . Звертайтесь в магазин будівельних матеріалів “БеркутБуд” у містах Ужгород, Мукачево, Берегово та Хуст.

Вгору