Кількість
|
Вартість
|
||
|
Скловата вже давно відома на ринку будівельних матеріалів. І зараз активно використовується в найрізноманітніших сферах. Головною перевагою даного утеплювача є його ефективність. Дійсно, з його допомогою можна відмінно утеплити велике приміщення, а також невелику квартиру. При цьому скловату можна використовувати разом з іншими ізоляційними матеріалами, що дозволить ще раз підвищити ефективність утеплення.
Скловата – це волокнистий утеплювач, який є одним з декількох видів мінеральної вати, але відрізняється від базальтової меншим діаметром волокна і більшою в два – чотири рази довжиною. Ці два показники мають істотний вплив на властивості матеріалу: -хорошу звукоізоляцію; - еластичність; - вогнетривкість; - морозостійкість; - стійкість до хімічних речовин; - повітропроникність; - стійкість до гниття і ураження грибками. Підвищена пружність дає можливість перевозити спресований матеріал у вигляді упаковок і рулонів. Скловата легко і швидко відновлюється після відкриття упаковки. Крім рулонів скловолокно застосовується у вигляді жорстких плит, які витримують великі навантаження , наприклад, вітрові. Жорсткі плити найчастіше застосовуються для ізоляції стін під штукатурку фасадів будівель і споруд. Гнучкість і легкість матеріалу дозволяють застосовувати його на конструкціях будь-якої складності і конфігурації і нерівних поверхнях. Скловата є універсальним утеплювачем - її можна використовувати як на горищах, міжповерхових перекриттях, так і при внутрішньому і зовнішньому утепленні стін. І це не дивлячись на те, що названі зони абсолютно різні по температурі і вологості.
Секрет такої універсальності мінеральної вати досить простий - вона здатна затримувати в собі нерухоме повітря. Через це взимку з приміщення не виходить тепле повітря, а влітку воно не нагрівається. З технічного боку виконувати утеплення та ізоляцію скловатою дуже просто. Для звукоізоляції необхідно спорудити каркасну перегородку, в подальшому вона заповнюється плитами з скловати і зашивається гіспокартоном . Зовнішнє утеплення виконується за таким самим принципом, але обробка виконується не гіпсокартоном, а сайдингом, вагонкою або цегляною кладкою. Існують різні види скловати, які класифікуються в залежності від сфери застосування.
Цікаво те, що протягом десятків років технологія виробництва скловати зовсім не змінюється. Це говорить про те, що матеріал і без додаткових оригінальних рішень відрізняється високою ефективністю. Щоб отримати дійсно надійний матеріал, слід звернути увагу на виробника. Радимо обирати продукцію виключно відомих марок. До прикладу, бренд KNAUF вже давно себе зарекомендував як виробник продукції високої якості, тому і ми пропонуємо Вам його. Придбати скловату в рулонах різного фасування з доставкою можете в мережі наших магазинів “БеркутБуд” в містах Ужгород, Мукачево, Хуст та Берегово.