«БеркутБуд» – лідер з продажу будматеріалів на Закарпатті

 

 

Торговий комплекс «БеркутБуд» – найстарша і найбільша мережа магазинів-складів із продажу будівельних матеріалів у Закарпатській області.

За довгі роки роботи ТК «БеркутБуд» завоював серйозний авторитет на будівельному ринку. Ми пережили не одну кризу, і всі ці роки допомагаємо закарпатцям будувати.

Доказом цього є велика кількість постійних клієнтів та статус офіційного дистриб’ютора чи представника найбільших європейських та українських виробників.

Торговий комплекс «БеркутБуд» працює на закарпатському ринку з 1988 року.

Спеціалізація

Гуртова та роздрібна торгівля будівельними матеріалами та металопрокатом. 7000 товарних позицій будматеріалів у 30 товарних групах; все для будівництва та ремонту – від фундаменту до даху.

Мережа магазинів будматеріалів «БеркутБуд»

5 магазинів-складів по всій Закарпатській області. Центральний офіс знаходиться в м. Ужгород.

   

Переваги торгового комплексу «БеркутБуд»:


– великий досвід та авторитет;

програми лояльності, партнерського співробітництва, гнучка система знижок;

– продумана стратегія постачання будматеріалів та динамічного ціноутворення;

– додаткові послуги ( розрахунки, консультації, доставка тощо);

– єдина мережа із центральним офісом, що дозволяє оперативно реагувати нa потреби регіону.


Відлагоджені структура організації та бізнес-процеси, транспортно-логістична система, загальна комп’ютерна мережа та сучасна автоматизована система управління підприємством дозволяють нашій компанії бути лідером на ринку будівельних матеріалів Закарпаття.

«БеркутБуд» пропонує чесні ціни на будівельні матеріали та чесні знижки. У всіх магазинах діє дисконтна програма. Ця програма надає Вам можливість отримати накопичувальну систему знижок на придбання будівельних матеріалів у наших магазинах. Станьте постійним клієнтом та купуйте будівельні матеріали зі знижками до 8%.

Якщо ви починаєте будівництво великого об'єкта – підключайтеся до нашої унікальної програми об'єктних поставок, де ви зможете отримувати всі потрібні матеріали (навіть ті, яких немає у нашому асортименті) за цінами виробника, а також консультації від постачальників.

Приєднуйтеся до нашої мережі партнерів, і отримуйте товари за особливими, ще вигіднішими цінами. 

   

БеркутБуд є офіційним дистрибутором ТОВ "Метінвест-СМЦ" в Закарпатській області.