«БеркутБуд» – лідер з продажу будматеріалів на Закарпатті

 

 

Торговий комплекс «БеркутБуд» – найстарша і найбільша мережа магазинів-складів із продажу будівельних матеріалів у Закарпатській області.

За довгі роки роботи ТК «БеркутБуд» завоював серйозний авторитет на будівельному ринку. Ми пережили не одну кризу, і всі ці роки допомагаємо закарпатцям будувати.

Доказом цього є велика кількість постійних клієнтів та статус офіційного дистриб’ютора чи представника найбільших європейських та українських виробників.

Торговий комплекс «БеркутБуд» працює на закарпатському ринку з 1988 року.

Спеціалізація

Гуртова та роздрібна торгівля будівельними матеріалами та металопрокатом. 7000 товарних позицій будматеріалів у 30 товарних групах; все для будівництва та ремонту – від фундаменту до даху.

Мережа

7 магазинів-складів по всій Закарпатській області. Центральний офіс знаходиться в            м. Ужгород.

   

Переваги торгового комплексу «БеркутБуд»:


– великий досвід та авторитет;

– програми лояльності, партнерського співробітництва, гнучка система знижок;

– продумана стратегія постачання будматеріалів та динамічного ціноутворення;

– додаткові послуги ( розрахунки, консультації, доставка тощо);

– єдина мережа із центральним офісом, що дозволяє оперативно реагувати нa потреби регіону.


Відлагоджені структура організації та бізнес-процеси, транспортно-логістична система, загальна комп’ютерна мережа та сучасна автоматизована система управління підприємством дозволяють нашій компанії бути лідером на ринку будівельних матеріалів Закарпаття.

«БеркутБуд» пропонує чесні ціни та чесні знижки. У всіх магазинах діє дисконтна програма. Ця програма надає Вам можливість отримати накопичувальну систему знижок на придбання будівельних матеріалів у наших магазинах. Станьте постійним клієнтом та купуйте будівельні матеріали зі знижками до 8%.

Якщо ви починаєте будівництво великого об'єкта – підключайтеся до нашої унікальної програми об'єктних поставок, де ви зможете отримувати всі потрібні матеріали (навіть ті, яких немає у нашому асортименті) за цінами виробника, а також консультації від постачальників.

Приєднуйтеся до нашої мережі партнерів, і отримуйте товари за особливими, ще вигіднішими цінами.