ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПЕРЕВІРЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Графік роботи:

Будні: 8:15–18:00

Сб: 8:15–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог товарів
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

ГІПСОКАРТОННІ СИСТЕМИ • Гіпсокартон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Гіпсокартон — практичний сучасний будівельний матеріал, без якого важко уявити будь - який ремонт. Він міцно закріпився у будівництві завдяки широким можливостям застосування, не високій ціні та простоті в роботі. Гіпсокартон – це композитний будівельний матеріал, у вигляді листів, основу такого листа становить гіпс. Один лист такого матеріалу складається з трьох шарів, які формують властивості гіпсокартону: перший і останній шари — картон, середній шар — затверділе гіпсове тісто з різними домішками. Гіпсокартон є безпечним і екологічним будівельним матеріалом, тому він практично не завдає шкоди для здоров’я людини. Завдяки гладкій поверхні широко застосовується для декорування та оздоблення.

За допомогою гіпсокартону можна ідеально вирівняти й обновити старі стіни - відремонтувати їх, без бруду та пилу, додавши їм при цьому будь-яку бажану форму. Також з гіпсокартону можна зробити міжкімнатні перегородки, закріпивши його на металевому або дерев'яному каркасі. Ще гіпсові листи - відмінний засіб для вирівнювання й обробки стелі. Використання цього матеріалу дозволяє створити будь-який тип стелі: звичайний, підвісний, багаторівневий і т.д. Стеля із гіпсокартону також кріпиться на дерев'яний або сталевий каркас. Так само гіпсокартон застосовується для створення підстильних шарів підлоги.

Серед основних властивостей гіпсокартону слід відзначити легкість обробки. Даний матеріал легко ріжеться при намоканні і створює різні форми завдяки здатності гнутися. Завдяки цьому монтаж гіпсокартону на стелю може реалізовувати дизайнерські задуми різних форм. Це допомагає створювати неповторні інтер'єри. Адже обшивка стін гіпсокартоном теж може виглядати неординарно. Унікальні ніші та полиці — все це теж створюється з нього.

 

Переваги гіпсокартону:

Найбільш оптимальніші та широко вживані розміри листів гіпсокартону:
- ширина 1250 мм

- довжина 2500 мм

- товщина 9,5 мм, 12,5 мм

Пропонуємо вам обрати один з декількох видів гіпсокартону , які застосовуються в будівельно-ремонтних роботах:

Гіпсокартон звичайний (стандартний, базовий, будівельний) Гіпсокартон Knauf 2500х1200х12,5 мм — універсальний жорсткий, але має низьку вологостійкість, тому його не можна використовувати в приміщеннях, де рівень вологості може досягати 70%, тобто підходить для внутрішніх робіт в опалювальних приміщеннях (крім кухонь, ванних кімнат і кімнат з басейном), для облицювання стін і стелі (стіновий гіпсокартон), а також спорудження каркаса багаторівневої стельової конструкції.

Гіпсокартон вологостійкий - Гіпсокартон Knauf вологостійкий 2500х1200х12,5 мм  - в серцевину додані речовини, що знижують поглинання вологи та виключають розбухання і появу грибка. Підходить для приміщень з рівнем вологості до 90%, в тому числі для ванних кімнат і душових. Незважаючи на вологостійкість, зверху покривається плиткою або фарбою.

Гіпсокартон вогнетривкий - завдяки скловолокну в складі здатний протистояти високим температурам, стримуючи поширення диму і відкритого полум'я протягом 45 хвилин. Використовується в місцях близькою електропроводкою для спорудження захисних коробів і перегородок.

Дизайнерський (арочний) гіпсокартон відрізняється малою товщиною (не більш 6,5 мм) і високою гнучкістю: з нього споруджують вигнуті частини арочних дверних прорізів, нестандартних стель і т.п.
 

Вгору