ТК «Беркут Буд» здійснює оптовий та роздрібний продаж будівельних матеріалів відомих виробників. Великий досвід роботи і тісні зв'язки з постачальниками дозволяють формувати конкурентну пропозицію для кожного потенційного клієнта. За час своєї діяльності ми сформували велику клієнтську базу оптових покупців, розширили мережу роздрібних покупців, створили та активно розвиваємо напрямок активних та об’єктних продажів в області.

Партнерська програма  – це напрямок діяльності ТК "БеркутБУд" з обслуговування існуючої та розширення дилерської мережі магазинів-партнерів з продажу будівельних матеріалів.

Партнер  – це зареєстрована торгова точка з продажу будівельних матеріалів у Закарпатській області та за її межам, яка діє на умовах офіційного договору.

Переваги для партнерів (дилерів):

ТК «Беркут Буд»  постійно розвиває свою дилерську та партнерську  мережу. Відтак, ми пропонуємо співпрацю підприємцям-власникам торгових точок по всій області, яка буде базуватися на принципах партнерства, взаємовигоди, технічної та логістичної підтримки.

Ми розглядаємо співпрацю з торговими точками та спеціалізованими магазинами будівельних матеріалів по всій області як один з основних напрямків розвитку компанії. Ми розуміємо зацікавленість наших партнерів у довгостроковій роботі й готові надати всі необхідні умови для взаємовигідного співробітництва.

На сьогодні наша дилерська мережа налічує більше 300 торгових точок по Закарпатській області.

З нами вигідно працювати, тому що:

 1. У нас широкий асортимент будівельних та супутніх товарів. 
 2. Ми співпрацюємо тільки з найвідомішими та перевіреними виробниками України та Європи. 
 1. У нас найвигідніші ціни – кінцева ціна завжди підлягає обговоренню та може коригуватися у залежності від обсягу закупівлі.
 2. Ми здійснюємо доставку в обумовлені терміни – це означає, що наявність у вас власного транспорту не обовязкова.
 3. У нас є можливість отримати товарний кредит – перевіреним партнерам надаємо можливість відтермінування платежу на визначений договором термін.
 4. Ми надаємо інформаційну підтримку – обов’язково повідомимо вас про зміну цін, акційні пропозиції, знижки, проконсультуємо про той чи інший товар.
 5. Ми забезпечимо рекламний супровід – всі отримані рекламні матеріали від постачальників (банери, флаєри та ін.) передамо вам.
 6. Допоможемо у налаштуванні системи обліку товару, автоматизації процесів продажу – з ними ведення продаж буде простішим та прозорішим.
 7. Запросимо вас на різноманітні тренінги та семінари по товарах чи організації продаж.

 

Що потрібно для того, щоби стати нашим дилером?

1. Заповнити відповідну Анкету, у якій вказати всі необхідні дані:

 • назву, адресу, контактну особу та номер телефону;
 • торгівельну та складську площу;
 • наявність власного автотранспортну;
 • необхідність доставки товару та ін.

Заповнену Анкету потрібно залишити у одному з магазинів ТК «БеркутБуд», або передати менеджеру ВАП, або ж відправити на електронну скриньку marketing@berkut.info.

На основі заповненої анкети  оформляється договір про співпрацю, в якому зазначаються:

 • вид партнерської знижки;
 • умови доставки товару;
 • умови оплати;
 • права та обов’язки сторін, що підписують договір;

Протягом дії договору обидві сторони зобовязані дотримуватися умов договору.