ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПЕРЕВІРЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Графік роботи:

Будні: 8:15–18:00

Сб: 8:15–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог товарів
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

МЕТАЛОПРОКАТ • Швелер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Швелер металевий - це різновид металопрокату, що має має П-подібну форму. Швелер металевий має стінку та дві полиці, що розташовані перпендикулярно відносно стінки. Це дозволяє конструкціям зі швелера витримувати великі навантаження, вібрації та надає їм високих показників стійкості. Саме тому швелер металевий користується великою популярністю у будівництві, машинобудуванні, вагонобудуванні. Зі швелера роблять сталеві балки, які використовують як несучі конструкції в багатоповерхових будівлях. Також швелер широко застосовується у виготовленні рекламних конструкцій, і, взагалі, він незамінний там, де потрібна надійна опора. Також швелер використовують як опору рам і частину конструкції причепів в автомобільній промисловості та для посилення дерев’яних балок при будівництві будинків для збільшення міцності та жорсткості, адже сталь міцніша за дерево та ще й не горить.

Якщо потрібно вибрати швелер, необхідно знати його маркування, адже асортимент швелерів дуже великий. По довжині вони бувають від 4 до 12 метрів. Цифри в маркуванні означають ширину між полицями в міліметрах. Наприклад швелер: 80мм, 100мм, 140мм, 160мм, 200мм, 220мм, 240мм, 300мм. За стандартами, що затверджені в Україні висота полиць 50 – 400 мм, а ширина швелера повинна становити 32 – 115 мм. Важливу роль грає товщина стінок швелера, яка найчастіше становить 2 – 15 мм.

Маркування швелера позначають буквами, вид профілю:

У — позначають профіль з похилими гранями;

Е — економний швелер, що має паралельні грані;

С — спеціальні швелери для вагонобудування, шо мають паралельні полиці.

Якщо для вашого проекту необхідно щось укріпити чи потрібен вам каркас, то найкращим варіантом буде використання швелера металевого. Конструкції, що виходять з нього, є надійними, легкими та швидко монтуються. Щоб правильно підібрати швелер для будь-якого застосування, необхідні результати точних інженерних розрахунків, завдяки яким і конструкція буде надійна та міцна, і людям буде безпечно. На сайті ТК “Беркут Буд” можна купити швелер потрібних розмірів в залежності від ваших запитів, а наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір.

Вгору