Правила видачі та обігу дисконтних карток ТК “БеркутБуд” 

1.Визначення термінів

1.1. Дисконтна картка — це картка, яка підтверджує, що її пред’явник має право на отримання відповідних знижок. Вона не відноситься до платіжних карт і призначена для фіксування в електронному вигляді операцій, які здійснюються з її використанням.

Дисконтна картка є власністю продавця, а покупець є її держателем. Дисконтну картку може отримати як фізична, так і юридична особа.

1.2. Покупець — фізична або юридична особа, яка придбає товар у відповідних підрозділах ТК “БеркутБуд”.

2. Отримання дисконтної картки

2.1 Держателем дисконтної картки може стати будь-який покупець, що здійснив придбання товарів та послуг у будь-якому магазині ТК «БеркутБуд» та згідно “Умов та розмірів знижок, що надаються держателям дисконтних карток ТК “БеркутБуд” (п.3.1.) має право на отримання дисконтної картки, заповнив в повному обсязі і підписав “Анкету постійного покупця”.

2.2. У випадку відмови покупця від заповнення “Анкети постійного покупця” на отримання дисконтної картки в повному обсязі та/або відсутності підпису покупця на вищезазначеній анкеті, ТК «БеркутБуд» має право відмовити покупцеві у видачі дисконтної картки.

2.3. Утримувач не має право передавати дисконтну картку третім особам.

3. Умови та розміри знижок, що надаються держателям дисконтних карток ТК “БеркутБуд”

3.1. Покупці, які не мають дисконтних карток, мають право на отримання дисконтної картки при придбанні товарів та послуг на визначену суму:

Сума вартості придбаних товарів при одноразовій покупці (із врахуванням ПДВ) на суму, що дорівнює або більша:

Розмір максимальної знижки, що може бути автоматично надана покупцю

Розмір максимальної знижки, що може бути надана держателю дисконтної картки

будь-яка сума до 7 000 грн*

0%

0%

7 000 грн

1%

1%

20 000 грн

2%

2%

40 000 грн

3%

3%

80 000 грн

5%

5%

150 000 грн

6%

6%

3.2. Розмір максимальної знижки, що надається держателю дисконтної картки, може бути переглянутий ТК “БеркутБуд” при досягненні загального обсягу придбаних товарів та послуг :

При досягненні загального обсягу придбаних товарів та послуг, що дорівнює або перевищує нижчезазначені рівні (із врахуванням ПДВ, починаючи з дня видачі дисконтної карти):

Розмір максимальної знижки, що надається держателю дисконтної картки, може бути збільшений:

9 000 грн

з 0% на 1%

25 000 грн

з 1% на 2%

50 000 грн

з 2% до 3%

90 000 грн

з 3% на 5%

170 000 грн

з 5% до 6%

3.3 Розмір максимальної знижки, що надається держателю дисконтної картки, може бути переглянутий ТК “БеркутБуд” при невідповідності обсягу придбаних товарів та послуг за рік встановленим нормативам:

При недосягненні загального обсягу придбаних товарів та послуг, що дорівнює нижчезазначеним рівням (із врахуванням ПДВ):

Розмір максимальної знижки, що надається держателю дисконтної картки, може бути зменшений:

менше 12 000 грн

з 1% до 0%

менше 15 000 грн

з 2% до 1%

менше 25 000 грн

з 3% до 2%

менше 50 000 грн

з 5% до 3%

менше 85 000 грн

з 6% до 5%

3.4 Відновлення зменшених знижок відбувається згідно пункту 3.2.

3.5 Дисконтні картки, які не використовувались більше 2-х років ТК “БеркутБуд” має право анулювати без права відновлення попередньої знижки.

4. Умови дії дисконтної карти

4.1. Для отримання знижки, держателю необхідно пред’явити дисконтну картку до початку торговельних операцій.

4.2. Знижка не розповсюджується на акційні товари та послуги.

4.3. При поверненні товару, що був придбаний з використанням дисконтної картки, обов’язково має бути пред’явлено ту ж саму картку.

4.4. У випадку втрати дисконтної картки, держатель повинен звернутися з “Заявою на відновлення втраченої картки” до магазину або центрального офісу ТК “БеркутБуд”. Після уточнення інформації, втрачена картка анулюються, а держателю може бути видана нова дисконтна картка з попередньою знижкою за умови, що він здійснював покупки за рік від дати звернення у межах сум, вказаних у пункті 3.3.

У випадку, якщо за останній рік, покупець зробив оборот, менший, ніж вказано у пункті 3.3, його картка відновлюється зі зменшеною знижкою. Якщо за останній рік від дати звернення покупець не здійснив жодної покупки, така дисконтна картка не може бути відновлена.

4.5. ТК “БеркутБуд” залишає за собою право самостійно змінювати умови надання та розміри знижок для держателів дисконтних карток у залежності від виду товарів та послуг, обсягів продажів та умов та способів розрахунків.

*Примітка. При здійсненні покупки у магазинах ТК “БеркутБуд” на будь-яку суму, яка ще не дозволяє отримати дисконтну картку зі знижкою, тобто до 5 000 грн., покупець має можливість отримати накопичувальну картку без знижки. У момент, коли оборот, по даній картці досягне 6 000 грн., знижка по такій картці буде переведена з 0,00% на 1,00%.