ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПЕРЕВІРЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Графік роботи:

Будні: 8:15–18:00

Сб: 8:15–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог товарів
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

• ГІПСОКАРТОННІ СИСТЕМИ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Влаштування гіпсокартонних систем як для стін, так і стель – це одні з найрозповсюдженіших будівельних рішень. Такі системи відносяться до так званого «сухого способу» будівництва. Категорія «Гіпсокартонні системи» включає у себе основний матеріал – гіпсокартон та супутні товари: профілі, кутники, маяки та різні з’єднувальні елементи. У нас ви знайдете повний асортимент гіпсокартонних систем найвищої якості. Так, у постійній наявності у наших магазинах є гіпсокартон відомого німецького бренду Knauf.

Гіпсокартон – це листовий матеріал, який складається з гіпсового осердя, яке з двох сторін покривається спеціальним картоном. Найбільш універсальні розміри листів гіпсокартону – довжина 2 500 мм та ширина 1 250 мм. За товщиною найпопулярнішими є листи гіпсокартону 12,5 мм. Вони більш міцні та мають кращу жорсткість. Гіпсокартон 9,5 мм також використовують, але значно рідше, ніж 12,5 мм. У житлових та офісних приміщеннях влаштовують звичайний гіпсокартон ( сірого кольору). У кухнях, ванних кімнатах та інших приміщеннях, у яких є підвищені вимоги до вологостійкості, застосовують спеціальний вид гіпсокартону – вологостійкий. Його можна легко відрізнити за кольором. Вологостійкий гіпсокартон зеленого кольору.

Також на ринку є ще один досить популярний вид гіпсокартон – вогнестійкий (рожевого кольору). Гіпсокартон влаштовується на каркас, який може бути виконаний як з металевих профілів, так і дерев’яного обриштування. Проте, все-таки, більш широко застосовують металевий каркас. Для нього ми можемо вам запропонувати різні види профілів – направляючі, стоякові довжиною 3 м або 4 м різної товщини  (від 0,45 мм до 0,6 мм). Для того, щоб встановити металеві профілі на стелю застосовують прямі підвіси. Вони бувають звичайні та антивібраційні. Найоптимальніша товщина прямого підвісу – 0,65 мм. Для з’єднання профілів між собою призначений з’єднувач профілів. Профілі між собою та з’єднувальними елементами кріплять саморізами ТЕХ.

Для влаштування кутів при встановленні, наприклад, різнорівневих гіпсокартонних систем застосовують кутники. Гіпсокартон до каркасу кріплять за допомогою шурупів. Слід зауважити, що шурупи відрізнятимуться у залежності від того у яку основу будуть вкручуватися – металеву чи дерев’яну. Найпопулярніші шурупи для кріплення гіпсокартону довжиною 25 мм, але використовують і довжиною 35 мм, 50 мм та більше.

Вгору