ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПЕРЕВІРЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Графік роботи:

Будні: 8:15–18:00

Сб: 8:15–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог товарів
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

ПОКРІВЛЯ • Пластикові водостічні системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Водостічні системи. Для "довголіття" вашого будинку правильний вибір, розрахунок та монтаж водостічної системи є не менш важливим, ніж покрівлі чи фасаду. Водостічна система виконує важливу функцію, адже відводить воду з покрівлі та не дає їй пошкоджувати фасадну систему. Водостічні системи бувають пластикові, виготовлені з ПВХ-матеріалу, та металеві. Більшою популярністю користуються пластикові водостічні системи, оскільки вони недорогі та легко монтуються. Металеві водостічні системи більш дорогі, але і надійніші та довговічніші.

До складу водостічної системи входять такі елементи: ринва (саме у неї стікає вода з покрівлі), труба (з ринви вода потрапляє у неї та виходить на поверхню), коліно ринви (для з'єднання під кутом водостічної труби), кронштейн (для утримання ринви), муфта ринви (для з'єднання ринв та труб), крюк (для кріплення труби до будівлі), ревізія (для доступу у  водостічну трубу), кут (для з'єднання ринв під різними кутами), перехідник (для з'єднання між собою труб різного діаметру), трійник (для з'єднання двох труб у одну), хомут (для фіксації водостічної труби), лійка ринви ( для стоку води з ринви у водостічну трубу) та заглушка (для закінчення ринви). Базовими елементами є водостічна труба та ринва, інші - допоміжні елементи декору та кріплення.

Для того,щоб отримати правильний розрахунок необхідної кількості елементів для водостічної системи, просто відправте нам запит на прорахунок або зателефонуйте та вкажіть розміри вашої покрівлі та висоту будинку.

Водостічні системи за розмірами поділяються на системи: 75 мм, 100 мм, 125 мм, 150 мм. Найбільшою популярністю користується система 125 мм. У ній ринва має діаметр 125 мм та довжину 3 м, а водостічна труба - діаметр 90 мм та довжину 3 м. У нашому інтернет-магазині представлені пластикові водостічні системи брендів BRYZA (Польща) та INES (Польща), а також металева водостічна система бренду STRUGA (Польща). Водостічні системи бувають практично усіх базових кольорів: біла, графітова, червона, зелена, коричнева, цегельна.

Вгору