Кількість
|
Вартість
|
||
|
Якісні саморізи: для гіпсокартону, металу та саморізи для профнастилу.
Для всіх ремонтно-будівельних чи оздоблювальних робіт потрібні кріпильні деталі. Одним з найпоширеніших кріпильних елементів є саморіз. Щоб забезпечити відмінну якість монтажних робіт, потрібно правильно визначитися з видом саморізів, це значно полегшить подальшу роботу. Саморіз дуже схожий на шуруп. Але потрібно пам’ятати що саморіз - це не шуруп. Хоч вони і схожі, але мають різне призначення. Зовнішньо саморізи від шурупів теж відрізняються. У саморізів більш загострений кінчик та більший крок і висота різьби. Ще шуруп рекомендують вкрутити в попередньо просверлений отвір, а саморіз, завдяки гострому кінчику, сам входить у основу без підготовчих процедур.
Саморізи розділяють за призначенням: саморізи для металу, гіпсокартону, саморіз із прес-шайбою та сверлом.
Саморізи бувають декількох видів в залежності від призначення: для дерева, для металу, саморіз для гіпсокартону, саморіз для профнастилу (дахового покриття), для бетону, каменю та цегли, з прес-шайбою та сверлом. У саморізів вирізняють декілька типів голівок: саморізи з потаємною голівкою, саморізи з виступаючою голівкою та саморізи з напівпотаємною голівкою. Виготовлюють саморізи з латуні, нержавіючої чи вуглецевої сталі, яка має гарні антикорозійні властивості. Найпопулярнішими є саморізи з вуглецевої сталі, де співвідношення ціни та якості найоптимальніше. Але якщо потрібно використати саморіз у виріб, що буде експлуатуватися у вологому середовищі, то краще скористатися саморізом з нержавіючої сталі.
Якщо того вимагає естетика, саморізи після обробки покривають різними фарбами. Саморізи бувають різних кольорів: чорні саморізи, білі саморізи та золотисті саморізи. Для отримання забарвлених саморізів їх покривають різними фарбами для надання їм кращих естетичних властивостей. Після процесу оксидування та фосфатування, наприклад, отримують чорний колір саморіза. Після анодування виходить золотистий саморіз, а кольором оцинкованого кріплення є білий. Чорні саморізи застосовують по металу та по дереву. Це найпопулярніші саморізи, що використовують в монтажних, оздоблювальних, будівельних роботах.
Саморізи ТЕХ - саморіз з шестигранною головкою або саморіз зі сверлом для робіт з гіпсокартоном.
Саморізи ТЕХ - дуже поширений термін, яким виробники називають саморіз з шестигранною головкою або саморіз зі сверлом для робіт з гіпсокартоном. Такі саморізи ТЕХ можна вкручувати в металеву основу без попереднього свердління отвору. Часто їх використовують і для того, щоб скріпити однорідні матеріали, як, наприклад, два листи металу. Ще саморіз для робіт по металу зі свердлом ТЕХ використовують, щоб якісно прикріпити оздоблювальний матеріал до металевої основи та щоб з’єднати між собою окремі вузли металоконструкції. Саморізи ТЕХ без зусиль проходять навіть через листовий метал товщиною до 4 мм.
Щоб сховати потаємну голівку саморіза на рівень з поверхнею елемента конструкції попередньо потрібно висвердлити отвір. Завдяки цьому, привабливий зовнішній вигляд готового монтажу зберігається і це зручно для подальшої обробки. Саморіз зі сверлом для роботи по металу виробляється із сталі та покривається цинком, щоб уберегти кріплення від корозії та інших негативних факторів зовнішнього середовища. Виробники випускають також ще і саморіз ТЕХ з посиленим свердлом, відмінністю якого є довший бур, аж до 16 мм та маленький крок різьби. Завдяки тому, що саморіз ТЕХ з посиленим свердлом є біметалічним, він має необхідну міцність для просверлення металевої пластини аж до 12 мм і для цього не потребує попередньої підготовки.
Як обрати довжину саморіза ТЕХ
Щоб прикріпити гіпсокартон до металевої основи найчастіше використовують саморіз ТЕХ зі свердлом, який вкручують у попередньо висверлений отвір. Цей вид кріплення дуже надійний, можна сказати навічно і він витримає до 100 кгс. Щоб вибрати довжину саморіза ТЕХ потрібно скористатися наступним правилом: які матеріали ви б не з’єднували, але гострий кінець саморіза не повинен стирчати з іншого боку деталей, що з’єднуються. Тобто саморіз ТЕХ повинен бути трішки коротший за загальну товщину з’єднувальних деталей. Навіть вважається, що кріплення буде надійнішим, якщо до краю нижньої деталі залишиться не менше 5-6 мм. Але ще важливо щоб саморіз ТЕХ входив у нижню деталь не менше, ніж на третину від її товщини. Якщо потрібно прикріпити тонку деталь до масивної основи, як, наприклад, стіна чи підлога, то працює вже інше правило. Довжина саморіза ТЕХ в такому випадку повинна бути в 2,5 рази довша ніж деталь, яка кріпиться.
Виникає питання, як розрахувати кількість саморізів ТЕХ?
Часто виникає питання, як розрахувати кількість саморізів ТЕХ. Зазвичай, це вказується в інструкції самих матеріалів, які потрібно кріпити. У нашому інтернет-магазині представлені саморізи тільки перевірених постачальників, а наші менеджери нададуть вам якісну експертну консультацію і допоможуть визначитися з вибором якісних саморізів.