ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПЕРЕВІРЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Графік роботи:

Будні: 8:15–18:00

Сб: 8:15–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог товарів
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

УТЕПЛЮВАЧІ • Мінеральна вата • Пінопласт • Скловата

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Зовнішнє утеплення стін будинку це один з найефективніших та найзручніших способів зменшення тепловтрат через вікна, стіни, підвал та дах. Для створення затишної та теплої атмосфери у будинку дуже важливо приділити час та сили якісному утепленню фасаду, від цього буде залежати температурний режим всередині приміщення в холодну пору року. Саме тому його дуже активно використовують на етапі будівництва, так і після – для покращення теплових характеристик будівлі.

Ще 10-15 років тому для того, щоб утеплити стіни будинку, необхідно було збільшувати товщину стін, однак на сьогоднішній день існує багато різних способів та технологій для утеплення будинків та є велика кількість матеріалів, які дозволять захистити приміщення від холоду та заощаджувати таким чином кошти за електроенергію. Через підвищення тарифів на опалення питання вибору матеріалів для утеплення стін/фасаду будинку постає особливо гостро. Особливо це стосується теплоізоляції зовнішніх стін, адже саме вони мають найбільшу площу поверхні серед усіх конструктивних елементів будинку. Кожен має свої плюси та мінуси, але ключову роль у збереженні тепла відіграє матеріал утеплення.

Головне, що потрібно розуміти при виборі теплоізоляційного матеріалу, – це залежність сфери застосування теплоізоляції від фізичних характеристик матеріалу. Один і той самий утеплювач не вийде використовувати для теплоізоляції, скажімо, і скатних дахів, і стін будівель, і фундаментів будинків. Адже умови експлуатації в кожному з описаних випадків відрізняються. І тому для якихось ситуацій краще застосувати мінеральну вату зі скловолокна в рулонах, для якихось будуть потрібні жорсткі плити кам’яної вати, а для якихось – екструдований пінополістирол.  Вибір теплоізоляції для будинку не просте завдання..хочеться заощадити і при цьому отримати багаторічний ефект.

На ринку представлена велика кількість матеріалів для утеплення будинку, які можна придбати, серед яких можемо виділити 4 основних розповсюджених види,які можете придбати в БеркутБуд. Вони доступні по ціні, володіють хорошими теплоізоляційними якостями, підтвердили свою ефективність на практиці, а також досить легко монтуються. Мова йде про мінеральну вату, пінопласт, скловату та пінопласт екструдований.

Мінеральна вата може знадобитися при будівництві каркасно-рамкових будинків і мансардних приміщень, утепленні перекриттів, плоских і скатних дахів, тепло- і звукоізоляції фасадних стін і перегородок. Для утеплення дахів, підлоги, перегородки, горища, використовується мінеральна вата з густиною 26-30 кг/м2 (Роклайт, Rockmin). Якщо ж Вас цікавить утеплення фасадів будинку, то рекомендуємо обрати мінеральну вату з густиною 135кг/м2 (ТЕХНОФАС ЕФЕКТ, FRONTROCK SUPER і т.д).  Також, є спеціальна вогнетривка мінеральна вата, яку використовують в тому числі для камінів — це мінвата, яка з однієї сторони облицьована міцною алюмінієвою фольгою, густина 35кг/м2.

У разі, якщо ви обрали пінопласт, то розміри пінопласту досить стандартизовані, наприклад: 0,5×1м, 1×1м, 2×1м та ін. При великих площах конструкцій, що утеплюються, зрозуміло, вигідніше використовувати пінопласт великої площі, а при утепленні квартир, лоджій або балконів - зручно використовувати пінопласт з розмірами 0,5×1. На рахунок товщини, то безумовно, що чим більша товщина листа, тим тепліше буде в приміщенні, яке ви утеплюєте. Густина пінопласту, пінополістиролу, визначається розміром повітряного простору між спіненими гранулами утеплювача і позначається цифрами 15, 25, 35, 50. Ці величини - максимальна щільність для тієї чи іншої плити утеплювача. У реальності, пінопластовий утеплювач з маркуванням 25 має щільність 15-25 кг/куб.м, а зі значенням 15 - 7-13 кг/куб.м.  Для утеплення фасаду, який потерпає від несприятливих погодних умов у вигляді перепаду температур і вологості, потрібно використовувати матеріал із щільністю не менше 15 кг/кв.м, згідно з вимогами ДСТУ. Пінопласт більш високої густини, 25 - 35 кг / куб.м,  використовується для утеплення фундаментів.

Дедалі більшого поширення набуває використання, як утеплювача, екструдований  пінопласт.  Він відрізняється від традиційного методом виробництва, а саме, тим, що його отримують за допомогою екструзії пінополістирольної сировини під дією високої температури.  Екструдований пінополістирол, або пінопласт, має більш дрібнопористу комірчасту структуру, ніж звичайний. І ця властивість зумовила те, що він більш міцний і довговічний. Крім того, він - дуже водостійкий і його можна використовувати при утепленні фундаментів і підвалів. Також в якості утеплювача використовують скловату — ефективний спосіб захиститися від протягів і зменшити витрати на обігрів приміщення.

Скловата — це волокнистий утеплювач, що зовні нагадує вату. Головною властивістю скловати є високий ступінь теплоізоляції.  Утеплювач представляє собою паралельно розташовані скляні волокна, які виготовляються з відходів скляного виробництва або з тих же речовин, що і скло (пісок, сода, бура, вапняк). Скловолокно дуже міцне, м'яке, пружне, має безліч повітряних порожнеч між волокнами, що робить його ідеальним шумоізоляційним матеріалом.  А загалом, який би утеплювач Ви не обрали, звертайтесь в БеркутБуд, наші менеджери залюбки допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант утеплювача для будинку, індивідуально для кожного випадку.

Вгору