ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПЕРЕВІРЕНИХ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Графік роботи:

Будні: 8:15–18:00

Сб: 8:15–16:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Каталог товарів
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

СТІНОВІ МАТЕРІАЛИ • Газоблоки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ще декілька років тому покупці досить скептично відносилася до нового на той момент стінового матеріалу — газоблоків. Але це час пройшов. Газоблоки дуже добре зарекомендували себе у якості надійного, зручного у використанні та економічно вигідного матеріалу. Ціна на газоблоки невисока, а додати її переваги то взагалі цей будівельний матеріал стрімко здобув популярність. Зараз, коли весь світ говорить про енергоефективність, газоблоки стають все популярніші. Адже серед усіх відомих стінових матеріалів саме газоблок є “найтеплішим”, завдяки порам, які є у його структурі та які не пропускають холодне повітря усередину будівлі. Крім, теплоізоляційних властивостей, газоблок має ще і ряд інших переваг. Невелика вага — одна людина може спокійно підняти блок та вкласти його на конструкцію. Також завдяки малій вазі газоблоки не чинять великих навантажень на фундамент. Майстрам подобається працювати з газоблоками, оскільки вони легко піддаються обробці — пилянню, різанню, сверлінню та ін. Великоформатність блоків значною мірою пришвидшує темпи будівництва. Зазвичай, газоблок з усіх сторін має дуже рівні сторони, що забезпечує рівну кладку.

Газоблоки вважають економічним будівельним матеріалом, ще і тому, що завдяки правильним геометричним розмірам витрачається дуже мало клею для кладки чи мурувального розчину при зведенні стін. Не можна не згадати, про ще одну позитивну сторону газоблоків: пожежостійкість. Газоблоки не тільки самі не горять, але і стають на заваді поширенню вогню під час пожежі. Оскільки газоблоки виготовлюяться із вапна, цементу, піску та води, можемо говорити про їхню екологічність. Також такі газоблоки створюють сприятливий мікроклімат у приміщенні.

Але, як і завжди у житті, не буває усе ідеально. Так і з цим матеріалом для будівництва. Основними недоліками газоблоків вважають крихкість — їх потрібно обережно транспортувати; здатність витримувати невеликі навантаження — саме тому згідно стандартів з газоблоків рекомендується будувати до трьох поверхів ( у випадку несучих стін); вбирання вологи — завдяки наявності пор волога легко потрапляє у газоблок та при замерзанні може руйнувати його, саме тому після укладання газоблоків рекомендується відразу їх оштукатурити чи захистити іншим матеріалом. Газоблоки відрізняться за густиною, яка визначає їх марку. Так, найбільш поширені марки газоблоків D300, D400, D500. Чим менша марка газоблоку, тим він краще зберігає тепло, але менш міцний. Замовити газоблоки з доставкою можна на нашому сайті, або в мережі магазинів будівельних матеріалів "БеркутБуд" у містах Ужгород, Мукачево, Берегово, Іршава, Хуст, Ясіня.

Вгору