Хай-тек – лаконічний, сучасний, з інноваційними технологіями та суворими лініями стиль. Йому притаманні холодна кольорова гамма, металевий глянець та відсутність звичного декору. Цей стиль базується на функціональності, мінімалізмі з використанням новітніх технологій. Завдяки цьому квартира в такому стилі виглядає сучасно, не втрачаючи актуальність довгий час.

Але щоб перетворити простий, урбаністичний інтер’єр на атмосферний з характером, потрібно дуже уважно віднестися до оздоблювальних робіт.

Завдяки вмілим поєднанням фактур та матеріалів можна згладити строгість ліній та холодних відтінків. Поєднуючи декілька оздоблювальних матеріалів, можна досягнути неймовірних результатів. Наприклад, скло поєднується з бетоном, а метал з природнім каменем. Кожен з оздоблювальних матеріалів гармоніює з пластиком та деревом . Стіни майже завжди фарбують монохромними світлими відтінками, та вже потім використовують оздоблювальний матеріал по типу дерева чи пластику , необробленої цегли чи декоративної штукатурки .

Щоб фарба щільно лягала на стіни та забезпечувала довговічність покриття, дуже важливо правильно підібрати якісну фарбу надійних виробників ( Sniezka, Caparol, Kolorit, Polifarb, Primalex)

Для підлоги найкраще підходить плитка, бетон чи ламінат. Не бажано використовувати лінолеум або паркет.На перший погляд здається, що оформити квартиру в стилі хай-тек найпростіше. Але у цьому полягає основна помилка. Адже найважливіше для такого стилю все до дрібниць продумати на етапі планування. Важливо зберегти чи навіть збільшити простір. Для цього навіть руйнують перегородки та зносять стіни. Дизайн повинен бути мінімалістичним, простим та практичним.

Дуже важливою перевагою стилю хай-тек є його універсальність. Його використовують як для дизайну квартир, будинків, так і для офісів та ресторанів.

  Фарби , штукатурки , цемент , деревозахист , цегла, фанера ламінована та ще багато іншого - це все можна підібрати у нас на сайті, а наші менеджери нададуть вам кваліфіковану допомогу.