Актуальною на сьогодні темою для  багатьох є утеплення фасадів.

Утеплення вашого житла  корисно економією не тільки для вашого особистого бюджету, а й у світовому масштабі, адже зараз більшість всіх енергетичних ресурсів йде на опалення.

Мабуть, кожен власник приватного будинку знає,  якщо утеплити фасад, то можна не тільки заощадити на оплаті опалення, а й отримати ще ряд незаперечних переваг.
Утеплення приватного будинку допоможе створити затишок і комфорт: всередині завжди будуть оптимальна вологість і температура.

Утеплення фасаду будинку допоможе захистити будівлю від руйнування, корозії через сніг, дощ і сонячні промені.
Ну і окремий плюс це зовнішній вигляд.

Зовнішнє утеплення стін  зараз роблять з найсучасніших матеріалів. Ви зможете вибрати фактуру, колір, декоративні елементи, і отримаєте шикарний теплий будинок.
На ринку представлений великий асортимент матеріалів для утеплення фасаду але найпоширеніший варіант  на сьогодні є  пінопласт або мінвата.

 

    Утеплення фасадів мінеральною ватою:

     Мінеральна вата складається зі спеціального волокна, в основі якого лежать силікатні розплави гірських порід, металургійні шлаки і суміші осадової породи. Цей матеріал не     плавиться при високих температурах, зберігає відмінну теплоізоляцію, не боїться вогкості і цвілі.

     Плюси мінеральної вати:

  -  недорого коштує;

  - легко обробляється;

  - монтується швидко і просто;

 - дозволяє стінам "дихати".

 

   Утеплення стін пінопластом

  Цей матеріал являє собою спінений полімер. Досить ефективне покриття для фасаду! Пінопласт не пропускає вологу і відмінно приховує шуми.

  Коштує він недорого і монтується нескладно. Але є і невеликі мінуси: пінопласт занадто крихкий і прослужить вам  трохи менше ніж мінвата.

  Також щоб утеплити фасад, часто використовують пінополіуретан - матеріал вологостійкий і довговічний. Сучасне покриття для фасаду -

  термопанелі різних фактур і кольорів.
 

 

 

 

Який би матеріал для утеплення ви б не обрали, вибір клею ми  можемо вам допомогти зробити,  Клей для приклеювання  пінопласту KREISEL ЕХРЕRT TF20  або Клей для приклеювання мінвати/пінопласту KREISEL ЕХРЕRT TF21  підходить для роботи із стінами будь якої основи :

    •  простий бетон;

    • керамічні блоки та цегла;

    • силікатні блоки;

    • елементи з пористого бетону;

    • штукатурка цементно-вапняна.

До того ж на дані позиціі в «БеркутБуд» діє акція до 30.09.2022, ви зможете придбати клей за вигідною ціною. Обирайте  KREISEL ЕХРЕRT  і ви не

пожалкуєте, адже  KREISEL це якість гарантована часом !

 

Ми чекаємо на вас в магазинах «БеркутБуд» у містах Ужгород, Мукачево, Берегово, Хуст, Ясіня.