У асортименті ТК "Беркут Буд"   є продукція від Rockwool.

Мінеральна вата  Rockwool відома своєю високою якістю та надійністю у сфері тепло- та звукоізоляції. Ці матеріали мають ряд переваг, таких як висока тепловіддача, відмінна звукоізоляція, негорючість, стійкість до вологи і механічних навантажень. Такі характеристики роблять їх ідеальним вибором для будівництва як житлових, так і промислових об'єктів, забезпечуючи комфортне та безпечне середовище. 
Rockwool - це світовий лідер у виробництві інноваційних рішень з мінеральних ват для будівництва та інших галузей. Давайте детальніше розглянемо деякі види продукції від Rockwool.

ROCKMIN- негорючі тепло- та звукоізоляційні плити з мінеральної вати.
Сфера використання: тепло- та звукоізоляція стін, підлоги, даху та інших конструкцій в будівництві різних типів об'єктів.

FRONTROCK SUPER- високоякісні плити з мінеральної вати з покращеними тепло- та звукоізоляційними характеристиками. Сфера використання: утеплення фасадів будівель, внутрішні та зовнішні перегородки, покрівельні конструкції.

ROCKROLL-рулони з мінеральної вати для зручного та ефективного утеплення будівельних конструкцій.
Сфера використання: утеплення стелі, стін, перегородок, покрівельних систем.

FRONTROCK SUPER: високоякісні плити з мінеральної вати з покращеними тепло- та звукоізоляційними характеристиками.
Сфера використання: утеплення фасадів будівель, внутрішні та зовнішні перегородки, покрівельні конструкції.

Ці продукти від ROCKWOOL не лише забезпечують відмінну тепло- та звукоізоляцію, але й відповідають вимогам енергоефективності, пожежної безпеки та довговічності, роблячи їх вибором номер один для професійних будівельних проектів.