Задумали будувати власний будинок? Чи можливо дачу? А може це будівництво масштабне і будується громадська або промислова споруда? Як не заблукати в різноманітті матеріалів, які пропонує нам будівельний ринок, а найголовніше – як вибрати правильний матеріал, щоб отримати якісну, надійну та безпечну будівлю, яка прослужить багато років?

У цій статті ми розповімо про будівельний матеріал, який є не тільки прийнятним за ціною, але й одночасно переважає інші стінові вироби за багатьма параметрами.

Отже, пропонуємо Вашій увазі газобетон від лідера виробників українського ринку торгової марки “Аерок” (AEROC).

Газобетон AEROC – це екологічно чистий будівельний матеріал, технологія виробництва якого передбачає використання виключно природних сировинних компонентів: тонкомолотого кварцевого піску, цементу високих марок, вапна, гіпсового каменю, води та газоутворювача для отримання в бетоні пористої структури. Власне, сам матеріал на 80-90 % складається із замкнутих пор, всередині яких знаходиться повітря. Повітря, як відомо, це газ, який є найкращим теплоізолятором , і надає йому унікальних теплоізоляційних властивостей .Завдяки значному вмісту повітря в бетоні матеріал і отримав свою назву – газобетон.

Після того, як масив газобетону твердне, його розрізають на блоки необхідного розміру і піддають остаточній обробці. Така обробка може бути різною. При виробництві газобетону AEROC масиви обробляють водяною парою в автоклаві при підвищеному тиску. Цей процес надає виробам високу міцність та істотно збільшує тривалість їх експлуатаційного терміну, тобто довговічність.

Газобетонні вироби AEROC виготовляють на оригінальних сучасних високотехнологічних лініях німецького виробництва. Повна автоматизація виробничого процесу мінімізує вплив людського фактору на якість виготовленої продукції, тому геометричні розміри блоків завжди однакові, відхилення складають не більше 1-2 мм., це дозволяє точно розрахувати необхідну кількість для будівництва. Завдяки правильній формі виробів, гладкій поверхні граней і зручному пакуванню цей будівельний матеріал просто транспортувати й формувати з нього кладку.

Для кладки газобетонних блоків AEROC рекомендується використовувати спеціальний клей, а не звичайну цементно-піщану суміш. Внаслідок того, що товщина шару клею становить всього 1-2 міліметри його потрібно в 5-6 разів менше, кладка виходить однорідною та міцною, підвищуються її теплотехнічні характеристики.

Блоки AEROC легко піддаються обробці, їх просто пилити, свердлити, стругати звичайними ручними інструментами без твердосплавних напайок. У конструкції з таких виробів легко забивати цвяхи, скоби, тощо.

Стіни, виконані з AEROC, не потребують обов’язкової захисної зовнішньої обробки, тому що газобетонні блоки стійкі до дії ультрафіолетових променів і атмосферних опадів. Також використання газобетонних блоків AEROC допомагає уникнути додаткового утеплення стін та знизити витрати на опалення (стіни товщиною 300 мм з AEROC D300 буде достатньо).

Щодо найважливішого параметру – щільності газобетону, важливо знати, що чим вища марка блоку за щільністю, тим він холодніший та важчий ,і при цьому, не завжди міцніший. Газобетонні блоки AEROC є найлегшими і при густина 300 кг/м3 відповідають міцності аналогічних блоків інших виробників з густиною близько 400-600 кг/м3 або пінобетону густиною 700-900 кг/м3. Це зазначено на упаковці виробника – «Легкий як повітря , твердий як камінь»!

Широка номенклатура виробів дозволяє задовільнити будь-які потреби в будівництві. Асортимент продукції AEROC представлений стіновими та перегородочними блоками різних розмірів та марок за густиною, з гладкою вертикальною поверхнею або системою монтажу «паз – гребінь». Унікальними продуктами для будівельного ринку України є армовані газобетонні вироби – перемички для заповнення дверних та віконних отворів і плити перекриття та покриття, які застосовують в якості несучих теплоізолюючих та вогнестійких елементів конструкцій. Інноваційні теплоізоляційні панелі AEROC ENERGY густиною 150 кг/м3 – це екологічний мінеральний, абсолютно не горючий та довговічний матеріал з ніздрюватого бетону автоклавного тверднення, який за комплексом своїх характеристик не має аналогів серед сучасних теплоізоляційних матеріалів на всій території Східної Європи і масово випускається та застосовується з 2013 р. Його використовують для утеплення фасадів та елементів конструкцій приватних будинків, об’єктів соціальної інфраструктури, громадських та промислових будівель і споруд.

Газобетон AEROC нетоксичний, хімічно інертний, біологічно стійкий матеріал, не виділяє шкідливих речовин навіть при підвищеній температурі. Завдяки низькій теплопровідності та високій паропроникності газобетону створюється сприятливий мікроклімат всередині приміщення. У порівнянні з іншими стіновими матеріалами має меншу природну радіоактивність.

AEROC перший і єдиний газобетон в Україні, який отримав екологічний сертифікат і право маркуватися знаком екологічного маркування «Зелений журавлик» та європейський сертифікат якості продукції. Окрім цього, кожна партія продукції забезпечується паспортом якості заводу-виробника, тому що завод має власний комплекс сертифікованих лабораторій і суворо контролює якість виробленого будівельного матеріалу.

Газобетон нового покоління – це надійний, легкий, теплий помічник в будівництві будь-якого масштабу!

Газобетон – це AEROC, AEROC- це якість, а якість – це перегони без фінішу !!!