office@berkut.info

Фірмовий салон лакофарбових матеріалів Sniezka у м.Ужгород

В Ужгороді у Новому мікрорайоні розпочав роботу фірмовий салон «Śnieżka».

Відтепер клієнти торгового комплексу “БеркутБуд”, що спеціалізується на продажі будівельних матеріалів, зможуть придбати продукцію знаного польського лакофарбового виробника в окремому зручному магазині з комплексом додаткових послуг.

Перерізання символічної стрічки на відкритті салону урочисто здійснили керівники компаній “БеркутБуд” та «Śnieżka». Крамничка з лакофарбовою продукцією має всі шанси стати улюбленою ужгородцями.  Зручний під’їзд транспорту, охайне просторе приміщення, широкий асортимент, зрозуміла викладка товару – все для того, аби зробити ваше життя яскравим та кольоровим.

Ідея відкриття такого магазину належить нашим партнерам, – каже директор ТК “БеркутБуд” Андрій Сугай. – «Śnieżka» має практику діяльності спільних крамниць в інших країнах. Це дозволяє задовольняти попит людей у матеріалах і дає можливість сконцентруватися одній торговій марці на повному циклі матеріалів. Сподіваємося, салон в Ужгороді приживеться і покупці отримають більше можливостей якісного сервісу.

Продукція «Śnieżka» вперше потрапила на український ринок в середині 90-х років й швидко завоювала симпатії широкого кола споживачів завдяки якості та доступній ціні. Враховуючи популярність торгової марки і великий об’єм продаж в Україні, засновники польської фабрики вирішили відкрити тут власне виробництво. За короткий час підприємство стало лідером своєї галузі. “Śnieżka” прискіплива до роботи і ретельно підбирає партнерів. Той факт, що польська компанія вже понад 10 років  співпрацює із “БеркутБудом” красномовно свідчить про реноме закарпатського комплексу.

– Співпраця з “Беркутом” розпочалася 12 років тому. Щороку ми збільшуємо продажі, а наша співпраця і дружні відносини тільки міцнішають. Так само разом плануємо майбутнє. Надалі ми розвиватимемо асортимент, збільшуватимемо продажі, – відзначив на відкритті комерційний директор ТзОВ “Снєжка-Україна”  Марцен Ернест.

У новому ужгородському магазині споживачі мають можливість не лише обирати водоемульсійні фарби, емалі, ґрунтувальні засоби, деревозахисні вироби, шпаклювальні гладі, вироби для системи утеплення, але й отримати фахову консультацію щодо товару та використання його в роботі. Основна перевага салону такого формату – це відмінний сервіс.  Найбільше увага акцентується на турботі про споживача, аби він був завжди задоволений, вибором товару, вдалою покупкою, а також якісними послугами.

У фірмовому салоні відвідувачі  зможуть наочно оглянути оригінальні зразки кольорів, за якими їм буде значно простіше вибирати бажану фарбу. Також торгова точка забезпечена необхідними довідково-інформаційними матеріалами. Уся асортиментна лінійка лакофарбової продукції ТМ “Śnieżka”, “VIDARON”, “FOVEO TECH” викладена на  модерному виставково-торговельному обладнанні відповідно до їх призначень, що значно спростить відвідувачам пошук потрібних виробів. Шанувальники вишуканих кольорів і відтінків  мають змогу скористатися послугами тонувальної студії, закольорувавши білі фарби у будь-який тон за системою “Śnieżka NCS Cascade”.

Адреса фірмового салону «Śnieżka»:

м. Ужгород, вул. Капушанська, 145а.

т. 0674138585

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *