office@berkut.info

Неймовірні емоції та враження привезли з поїздки Європою переможці акції, присвяченої 30-річчю ТК «БеркутБуд»!

Купу приємних емоцій і вражень привезли з поїздки Європою переможці акції, присвяченої 30-річчю ТК «БеркутБуд». Восьмеро щасливчиків, анкети яких взяли участь у розіграші 25 травня, виграли триденний тур. Автобусна подорож з професійним гідом включала три столиці: Будапешт, Відень і Братиславу.
У ході поїздки учасники групи з різних районів Закарпаття ділилися яскравими фото у соцмережах, які ми зібрали у добірку. По завершенні ми розпитали про враження і почули багато слів подяки на адресу «Беркуту».
До прикладу, Леся Турецька, приватний підприємець із села Худльово, хоч і живе поряд з кордоном, втім, рідко виривається на відпочинок – невеличке кафе потребує постійного догляду і роботи. Тому звістка про виграш стала справжнім сюрпризом для жінки. В усіх містах туру Леся була вперше. Краса і велич європейських столиць її повністю захопили.
Туристи скористалися всіма оглядовими екскурсіями, познайомилися з історією і традиціями трьох країн, куштували каву, морозиво і віденські сосиски, а головне – здружилися і всі разом потоваришували.
А в подяку «Беркуту» фотографувалися з фірмовим прапором біля знакових місць подорожі.
Що ж, ми дуже раді за наших переможців. Дякуємо, що довіряєте і обираєте нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *