office@berkut.info

Акція до 30-ти річчя ТК “БеркутБуд”

Організатор акції

Організатором рекламної акції до 30-ти річчя ТОВ “Шаян” (ТК “БеркутБуд”) (далі – Акція) є ТОВ «Шаян» (адреса головного офісу: м. Ужгород, вул. Перемоги, 145а) (далі – Організатор).

Участь у Акції, територія проведення

Акція проводиться у всіх магазинах «БеркутБуд» (ТОВ «Шаян»):

м. Ужгород, магазин «Центральний» та магазин “Снєжка” , вул. Перемоги 145,а

м. Ужгород, магазин «Радванка», вул. Будителів,2

м. Мукачево, вул. Пряшівська,3

м.Берегово, вул. Мужайська, 99

м.Виноградів,вул. Комунальна,1

м. Хуст, вул. Садова,1б

м. Іршава, вул. Гагаріна,110

м. Тячів, вул. Лазівська,2

смт.Ясіня, вул. Миру,48

Учасником Акції стає будь-яка повнолітня і дієздатна особа (юридичні особи участь у Акції також приймають, але за умови вказання представника у заповненій Анкеті ), що проживає на території України і відповідає наступним критеріям:

У період із 26 березня по 22 травня 2018 року здійснила покупку у будь-якому з 9 магазинів ТОВ «Шаян» ( ТК«БеркутБуд») одноразово на суму від 1 500 грн. (одна тисяча п’ятсот гривень ) включно і вище одним фіскальним чеком, авансовим чеком чи документом “Реализация товаров и услуг” (вказана сума — кінцева, після зняття всіх знижок, що надаються власникам дисконтних карток ТОВ «Шаян»);

Заповнила Анкету учасника, в якій вказала: своє ПІБ, вид документу продажу (чек ККМ, авансовий чек, “Реализация товаров и услуг”) та номер документу продажу (не фіскальний, а з 1С), контактний телефон та залишила Анкету у спеціальній акційній скриньці у магазині ТК «БеркутБуд». У випадку, якщо Анкету учасника заповняє юридична особа, то повинна бути обов’язково вказана назва юридичної особи та ПІБ представника, його контактний телефон.

Кількість документів продажу від одного учасника акції (кожен на суму від 1 500 грн.) не обмежена.

Терміни проведення Акції

Терміни проведення Акції – із 26 березня по 22 травня 2018 року.

Визначення переможців відбувається у головному офісі «БеркутБуд» 25 травня 2018 року.

Порядок визначення переможців

Визначення переможців Акції відбувається 25 травня 2018 року у головному офісі «БеркутБуд» шляхом жеребкування (випадкової вибірки Анкет учасників зі скриньок).

Визначення переможців публічно проводить директор магазину або особа, вповноважена директором ТОВ «Шаян», у присутності працівників та всіх відвідувачів магазину на даний момент.

У першу чергу визначаються учасники, які отримають фірмові рюкзаки для пікніка – по 1 особі з кожної акційної скриньки (Анкети з магазину Радванка будуть об’єднані з Центральним магазином, так як розіграш проводиться по містах, в яких розташовані магазини мережі “БеркутБуд”). Далі з кожної з 8-ми акційних скриньок виймається Анкета 1 переможця, який отримає сертифікат на покупку будівельних матеріалів у мережі магазинів ТК “БеркутБуд” на суму 3000 грн. , потім Анкета 1 переможця, який отримає організований подорож “Три столиці Європи” (Будапешт-Відень-Братіслава). Після проведення першого туру жеребкувань всі Анкети пересипаються у лототрон, із якого випадковим чином виймають Анкету 1 переможця, який отримає супер-приз — путівку на двох до Туреччини або Єгипту на 7 ночей (на вибір Переможця)

Після виймання Анкет переможця особа, яка відповідальна за результати визначення переможців, зобов’язана: перевірити, чи вказані в Анкеті ПІБ та контактний телефон; дійсність документу продажу (фіскальний чек, авансовий чек чи документ “Реализация товаров и услуг” повинен бути виданий саме у одному з магазинів ТК «БеркутБуд», саме у період з 26.03.2018 по 22.05.2018, на суму від 1 500 грн). У випадку, якщо Анкета недійсна, Організатор проводить додаткове жеребкування по цьому подарунку.

У випадку, якщо покупцем була внесена сума від 1 500 грн. авансовим чеком,то такий авансовий чек є підставою для участі в розіграші, але проведений документ “Реализация товаров и услуг” на такого покупця повторно брати участі в розіграші не може. У випадку виявлення подвоєння вищезазначених документів їхня участь в акції буде анульована.

Після визначення переможців Представник Організатора складає Акт про проведення розіграшу.

Представник Організатора сповістить обраного Власника Подарунку за телефоном протягом 3-х днів з моменту визначення Власників подарунків. У разі відмови обраного Власника Подарунку від отримання Подарунку або відмови виконувати умови отримання Подарунку або, якщо не було можливості зв’язатися із Власником подарунку впродовж 3 (трьох) діб із моменту проведення визначення Власників Подарунків, вважається, що обраний Власник Подарунку втрачає право на отримання Подарунку та не має ніяких претензій до Організатора Акції.

Для отримання Подарунку особа, визначена переможцем Акції, повинна надати оригінал документу продажу, номер якого вказаний у Анкеті учасника, копію паспорта та ідентифікаційного коду.

Організатори Акції не несуть відповідальність за якість телефонного зв’язку.

Після підписання Акту про проведення розіграшу рішення про переможця не підлягає оскарженню. Організатор та партнери Акції не розглядають претензії щодо власника подарунка.

Подарунковий фонд та порядок надання подарунків

Подарунковий фонд Акції:

8 фірмових рюкзаків для пікніка (по 1 на кожне місто, в якому розташований магазин мережі “БеркутБуд”»);

8 сертифікатів на суму 3 000 грн. на покупку будівельних матеріалів в мережі магазинів “БеркутБуд”;

8 подорожей “Три столиці Європи” (Будапешт — Відень — Братислава) 3 дні/2 ночі;

1 путівка на двох до Туреччини або Єгипту на 7 ночей (на вибір переможця).

Акційна винагорода обміну та поверненню не підлягає. Подарунок, від отримання якого учасник відмовився, Організатор використовує на власний розсуд.

Подарунки видаються у філіях ТК «БеркутБуд» з надсиланням працівниками магазинів фотозвіту та якісних сканкопій паспорта та ідентифікаційного коду покупця у Центральний офіс на електронну скриньку marketing@berkut.info.

Інші умови

Організатори рекламної Акції не несуть відповідальності за достовірність наданої Учасниками інформації щодо контактів з ними.

Беручи участь у Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т. ч. механіки, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Подарунків) вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Подарунку, при цьому така особа не має права на одержання від Організаторів Акції будь-якої компенсації.

Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої ним інформації Організаторам Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України, зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені й фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організаторами Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Організатори не несуть відповідальності перед Учасниками рекламної Акції, а також будь-якими третіми особами, за неможливість переможця рекламної Акції скористатися подарунком у зв’язку з відсутністю в нього необхідних документів чи з будь-яких інших причин, в тому числі відсутності переможця рекламної Акції, неможливості інформування його про подарунок з причин, незалежних від волі Організатора та Виконавця через неправильно надану контактну інформацію.

Організатори не несуть відповідальності за роботу операторів мобільного зв’язку, будь-які помилки мобільного зв’язку, внаслідок яких зазначеного Переможця Акції не було повідомлено та/або було несвоєчасно повідомлено про те, що він був визначений як такий, що виграв Подарунок. Організатори Акції також не несуть відповідальності за будь-які ускладнення, спричинені наданням неточної або недостовірної інформації щодо номеру телефону переможця Акції, що має бути розцінене як обставини непереборної сили.

Організатори не несуть відповідальності у випадку настання обставин непереборної сили.

Усі результати рекламної Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

Всі Учасники рекламної Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються дотримуватися і виконувати їх.

Обов’язок по нарахуванню і сплаті податків у зв’язку з врученням подарунків, а також відповідальність за невиконання даного обов’язку несе організатор розіграшу.

Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором та оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про офіційні Правила та умови проведення Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов.

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.

У випадку виникнення питань

з приводу даної Акції звертайтеся за телефоном: (0312) 64-91-81

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *