zahlushky stattia1      Сучасний ринок пропонує різні деталі для естетичного вигляду металевого чи меблевого виробу, зокрема ― пластмасову заглушку.

     Основною функцією пластмасової заглушки є створення завершеності виробу, закриття видимих похибок та захист металевих конструкцій від корозії.

     Заглушки використовуються у меблевій індустрії (для стільців, шкільних парт, столів, м'яких і металевих меблів), у металевих та алюмінієвих конструкціях і профілю, для стовпів (профільних і круглих труб різного діаметру), а також застосовуються в інших виробах.zahlushky stattia2

     Заглушки є різних розмірів, вони добре підходять під різні види труб та відповідають стандарту пластмасових виробів ISO 9001:2000. Ціна на заглушки безпосередньо залежить від найменування заглушки та зношеності форми, з якої виливають даний виріб.

    Розрізняють внутрішні та зовнішні заглушки, які бувають квадратними, прямокутними, круглими (дюймовими) та овальними. Також є заглушки для болтів, заглушки для технічних отворів, сферичні, напівсферичні та пірамідальні заглушки.

    Споживач може підібрати для себе пластмасові заглушки на довільний смак та для будь-яких виробів: чи то є огорожа чи конструкція із профільних чи круглих труб, чи то є мебель або бажання сховати болт чи закрити отвір.

    Адже пластмасові заглушки є прості і легкі у роботі: надів та й користуйся...