fixator stattia

Метою будівництва будь-якої споруди є її довга, безпечна та комфортна експлуатація. Для цього потрібні надійні комплектуючі. Найдрібнішими, але достатньо важливими комплектуючими, що допоможуть зберегти споруду, є фіксатори захисного шару арматури.

Цей матеріал представляє собою спеціальну підставку, яка застосовується для створення бетонних конструкцій (опалубки).

 

 

fixator stattia2Головним призначенням фіксаторів є фіксування арматури в «тілі» бетону для створення і точного витримування товщини захисного шару. Від дотримання заданої товщини захисного шару бетону залежать міцність і надійність, а так само вогнестійкість всієї будівлі. Фіксатор виконаний з високоміцної пластмаси і виконує роль захисного бар’єру коли потрібно не допустити вихід арматурних прутів на поверхню стіни, підлоги, колони чи стелі. Це може порушити цілісність поверхні і збільшити ризик появи корозії    через вплив зовнішніх факторів.

 

fixator stattia3Більшості фіксаторів арматури притаманна універсальність, так як є можливість поєднання їх з арматурою будь-яких діаметрів, а також забезпечення одним типом фіксатора декількох захисних шарів (фіксатор «Стійка», фіксатор «Стільчик», фіксатор «Зірочка»).

Фіксатори арматури поділяють в залежності від типу армованої конструкції на вертикальні (для стінової опалубки) і горизонтальні (для опалубки перекриття).

 

fixator stattia4Типовими представниками вертикальних фіксаторів є «Зірочка», «Конус», «Труба», «Пробка», а горизонтальних – «Стійка», «Стільчик», «Настил». Також використовують фіксатори спеціального призначення, а саме: «Труба» – для захисту анкерного прута від бетону при формуванні товщини стін та колон, «Трикутник»– фіксує арматуру, «Ковпак» – для захисту кінців арматури, «Заглушка» – закриває отвори плит перекриття.

Фіксатор арматури вважається видатковим і залишається всередині бетонного виробу, який буде служити протягом не одного десятиліття, тому одною з переваг фіксаторів є їх стійкість до температурних змін. Вони не бояться впливів навколишнього середовища, різних хімікатів, не піддаються деформації, що дозволяє використовувати їх в будь-яких умовах. Серед інших переваг важливе значення займає і екологічність матеріалу, з якого виготовляються фіксатори.

Фіксатор захисного шару арматури забезпечує створення міцної і безпечної конструкції, істотно прискорюючи при цьому процес будівництва. З його допомогою можна легко закріпити прути в потрібному положенні, без шкоди якості. Це універсальний продукт, пристосований для різної арматури, наявної на будівельному ринку.