Цемент

Цемент ПЦ II/БК-400 (50 кг), грн./т

Цемент - загальна назва мінеральних в'яжучих порошкоподібних матеріалів, які після затворення їх водою, з рідкого або тістоподібного стану переходять у твердий каменеподібний стан при звичайній температурі і використовуються для зв'язування з іншими матеріалами.

"Універсал" - портландцемент (ПЦ II/БК 400) придатний для промислового та приватного будівництва. Його використовують для виготовлення бетонів та елементів будівельних конструкцій. "Універсал" забезпечує їм більшу довговічність, у тому числі при експлуатації в складних умовах, ніж інші типи цементу.
Використання цементу "Універсал" (ПЦ II/БК 400) дозволяє проводити бетонні роботи протягом довшого періоду часу завдяки пізнім термінам тужування бетону, а також покращує рухливість бетонної суміші, тобто її легковкладність.

Бетони з використанням цементу "Універсал" (ПЦ II/БК 400) характеризуються відсутністю висолоутворення на їхній поверхні. Також цей цемент рекомендується використовувати для виготовлення:
- важких бетонів (класи В 15-25, марки М 200-350);
- збірних та монолітних залізобетонних конструкцій (колони, балки, плити перекриття, монолітні пояси, основи, подушки, фундаменти, перекриття, сходові марши);
- дрібноштучних виробів (балкони, тераси, огородження, стовпчики, перемички дверні/віконні, фігури, шлакоблоки);
- для укладання підлог, під'їзних доріжок;
- для кладочних, штукатурних робіт (зовнішніх та внутрішніх);
- для стабілізації грунтів у дорожньому будівництві (основа під садові доріжки, тротуарну плитку).

Використання цементу "Універсал" (ПЦ II/БК 400) надає бетону підвищеної водостійкості, тому його особливо рекомендується використовувати:
- при закладці фундаментів та підвальних приміщень;
- для каналізаційних конструкцій (каналізаційні труби, кільця, вигрібні ями, вуличні туалети, стоки);
- для гідротехнічних споруд (ванні кімнати, сауни, бані, басейни, фонтани, ставки, споруди ландшафтного дизайну), при використанні їх у прісній воді.

Завдяки помірному виділенню тепла при тужавленні бетону з використанням цементу "Універсал" (ПЦ II/БК 400) підвищується стійкість до утворення тріщин у конструкції, тому його особливо рекомендується використовувати:
- для спорудження масивних конструкцій;
- у середовищі високої температури (літній період).

2260,00 грн.
Замовити
2260,00 грн.
×
+

Знижки