Цемент

Цемент ПЦ I - 500 (50 кг), грн./т

Цемент - загальна назва мінеральних в'яжучих порошкоподібних матеріалів, які після затворення їх водою, з рідкого або тістоподібного стану переходять у твердий каменеподібний стан при звичайній температурі і використовуються для зв'язування з іншими матеріалами.

"Суперцем" - портландцемент ПЦ I-500 придатний для професійного та приватного будівництва, для якого необхідна висока міцність бетону в короткі терміни. Адже "Суперцем" дозволяє проводити ремонтні роботи, які вимагають прискореного набуття міцності. Також "Суперцем" забезпечує значний запас міцності бетону вже на 28 добу.

"Суперцем" (ПЦ I-500) використовується для виготовлення високоміцних бетонів (високих класів) і саме він забезпечує підвищену морозостійкість цих бетонів.

"Суперцем" (ПЦ I-500) реокмендується використовувати для:
- виготовлення важких бетонів (класи В 15-35, марки М 200-450);
- монолітного будівництва;
- дорожнього будівництва (дороги/під'їзні доріжки);
- укладання підлог;
- збірних та монолітних залізобетонних конструкцій (колони, балки, плити перекриття, монолітні пояси, основи, подушки, фундаменти, перекриття, сходові марши);
- бордюрів, тротуарної плитки;
- пінобетону.

Використання "Суперцем" (ПЦ I-500) рекомендується для відповідальних конструкцій з особливими вимогами будівництва:
- аеродромні покриття;
- опори ліній електропередач;
- мости;
- напірні бетонні труби;
- шпали.

Завдяки вищому, ніж в інших типів цементу, виділенню тепла при приготуванні бетонів та розчинів з використання "Суперцем" (ПЦ I-500) його рекомендується застосовувати в умовах низьвої температури (зимовий період).

2440,00 грн.
Замовити
2440,00 грн.
×
+

Знижки